Momenty
035

Jaroslav Vožniak (1933 - 2005)

Momenty, 1999

lité laky na papíře | 31 x 42 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1999 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč