Dívka z kmene Kayan
051

Yay Chan

Dívka z kmene Kayan, 1992

olej na plátně | 60 x 45 cm | sign. Yay Chan 92 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč