Vánoční trhy
059

František A. Jelínek (1890 - 1977)

Vánoční trhy, nedatováno

olej na dřevěné desce, mírně poškozeno (prohnutá deska) | 30,5 x 23 cm | sign. Fr. Jelínek

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč