Hříšná těla
060

Tomáš Jetela (1986)

Hříšná těla, 2015

kombinovaná technika na plátně | 40 x 30 cm | sign. vzadu Jetela 2015 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč