Kostel u řeky
061

E. V. Klička

Kostel u řeky, 1894

malba na sklo, poškozeno | 53 x 63 cm | sign. E. V. Klička 1894 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč