Čtenář
078

Viktor Pešek (1900 - 1986)

Čtenář, nedatováno

olej na plátně | 66, 5 x 46 cm | vzadu opatřeno popisem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč