Zátiší se slunečnicemi a kukuřicí
085

Viktor Pešek (1900 - 1986)

Zátiší se slunečnicemi a kukuřicí, 1945

olej na desce | 38 x 57 cm | sign. Pešek 45 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč