Studie ženy
086

František Pillmayer (1960)

Studie ženy, nedatováno

akryl na desce | 81 x 65 cm | sign. Pillmayer

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 180 Kč