Vesnice
102

Josef Augustin Eckhardt (1879 - ?)

Vesnice, nedatováno

akvarel na papíře | 29 x 36 cm | sign. Alfréd Eckhardt | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč