Sad
106

Jaroslav Grus (1891 - 1983)

Sad, 1979

kombinovaná technika na papíře | 32 x 44 cm | sign. J. Grus 79 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 400 Kč