Ztišená krajina
107

František Hodonský (1945)

Ztišená krajina, 1990

akvarel, tuš a tužka na papíře | 50 x 69,5 cm | sign. Hodonský 90

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč