Na dvoře
111

Victor Max Hutschenreiter (1928 - 1901)

Na dvoře, 1849

akvarel, pastel a tužka na papíře, mírně poškozeno | 27,5 x 39,5 cm | sign. V. Hutschenreiter 849

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč