Návrat
113

Victor Max Hutschenreiter (1928 - 1901)

Návrat, 1864

akvarel, pastel a tužka na papíře, mírně poškozeno | 28 x 40 cm | sign. V. M. Hutschenreiter 864

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč