Odrazy krajiny
118

Svatopluk Klimeš (1944)

Odrazy krajiny, 1987

propalovaná koláž na papíře, páleno bengálským ohněm | 42,8 x 19,3 cm | sign. Klimeš 87, značeno K

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč