Dívka v obraze
120

Vojtěch Kobylka (1943 - 2014)

Dívka v obraze, 1995

pastel a mastné křídy na papíře | 38 x 30,5 cm | sign. Kobylka 95 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč