Děvičí hrad na Pálavě
126

Marie Hlobilová Mrkvičková (1903 - 1999)

Děvičí hrad na Pálavě, 1973

akvarel a pastel na papíře | 30 x 42 cm | sign. M. M. Hlobilová | rámováno

Vzadu opatřeno štítkem dílo a razítkem ČFVU.

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč