Zámecká zahrada
137

Autor nezařazen

Zámecká zahrada, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 29,2 x 39,2 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč