Říční ulice, Nižgorod
153

Karel Toman (1888 - 1946)

Říční ulice, Nižgorod, 1931

akvarel na papíře | 28 x 37 cm | sign. Karel Toman 1931 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč