Pohled na město
166

Fritz Pirner (1889 - 1960)

Pohled na město, nedatováno

akvarel na papíře, adjustováno na kartonu | 20 x 28 cm | sign. Pirner Fr.

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč