Láva
169

Zbyšek Sion (1938)

Láva, nedatováno

tuš na papíře | 44 x 23,7 cm | sign. Z. Sion

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč