Vzorná žákyně
177

Otakar Zemina (1899 - 1990)

Vzorná žákyně, nedatováno

akvarel a pastel na papíře | 37,7 x 55,2 cm | sign. Ot. Zemina | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč