>x
Dáma v klobouku
179

Josef Beran (1916 - 1989)

Dáma v klobouku, nedatováno

lept | 58 x 37,5 cm | vzadu značeno Josef Beran

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 Kč