Kráska a zvíře
183

Karel Demel (1942)

Kráska a zvíře, 1995

lept | 5 x 3,6 cm | sign. Demel 95 | 111/200 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 Kč