Času dej naději
195

James Janíček (1935)

Času dej naději, 1988

suchá jehla, lept | 22,3 x 16,7 cm | sign. Janíček 88 | 24/80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč