Frederigovy proměny I.
204

Josef Kremláček (1937 - 2015)

Frederigovy proměny I., nedatováno

litografie | 30 x 24,5 cm | sign. J. Kremláček | 42/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč