Z cyklu Franz Kafka
206

Jan Kristofori (1931 - 2004)

Z cyklu Franz Kafka, 1988

serigrafie | 45 x 29 cm | sign. Kristofori 88 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč