Blesk
212

Aleš Lamr (1943)

Blesk, 1990

litografie | 32 x 42 cm | sign. A. Lamr 90 | 49/80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč