Blue Nude
216

Henri Matisse (1869 - 1954)

Blue Nude, 1952 - 99

offset litografie | 97,5 x 76,7 cm | značeno v tisku H. Matisse 52, © Succession H Matisse/DACS 1999, Published by Enormous Art, Sheffield, England

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč