Odpočinek po robotě
217

Jan Matulka (1890 - 1972)

Odpočinek po robotě, nedatováno

litografie | 18,6 x 20,6 cm | sign. v tisku Jan Matulka

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč