Proměna
233

Ivan Ouhel (1945 - 2021)

Proměna, 1995

litografie | 28,2 x 19 cm | sign. Ivan Ouhel 95 | 12/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč