Náboženský motiv
235

Hubert Schöllgen (1897 - 1978)

Náboženský motiv, 20. léta

dřevoryt | 30,5 x 21,5 cm | sign. Hubert Schöllgen | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč