Blíženci
253

Bohunka Waageová (1948)

Blíženci, 1987

suchá jehla, lept | 25,2 x 18,7 cm | sign. B. Waageová 1987 | 7/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč