Čas náš, smutek se vznáší...
255

Bohunka Waageová (1948)

Čas náš, smutek se vznáší..., nedatováno

suchá jehla, lept | 8,7 x 6 cm | sign. B. Waageová | 43/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč