Alois Jirásek
260

Ladislav Vlodek (1907 - 1996)

Alois Jirásek, nedatováno

dřevoryt | 15,2 x 23,5 cm | sign. L. Vlodek | 105/200

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč