Lov ryb
108

Omari Alois Amonde (1940 – 2015)

Lov ryb, 80. léta 20. století

Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 61 × 61 cm | sign. O. A. Amonde | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech přímo od autora, zakládající člen skupiny Tinga Tinga, kmen Makua, Tanzánie.

STARTING PRICE: 13 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART