Vesnické tržiště
112

Ole Micky

Vesnické tržiště, 1991

Tanzánie, malba batiky | 51,5 × 70 cm | sign. Ole Micky super original 91 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech, Tanzánie.

STARTING PRICE: 12 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART