Léto
148

Václav Rabas (1885 – 1954)

Léto

olej na desce | 61,5 × 50 cm | sign. RS, přiložen znalecký posudek | rámováno

STARTING PRICE: 18 000 CZK
SOLD FOR: 18 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART