<x
Model
156

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Model, 1957

kvaš na kartonu | 70 × 50 cm | sign. 57/II. Jaroslav Kafka | rámováno

STARTING PRICE: 13 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART