Thankga s bohyní Ganéša
129

Thankga s bohyní Ganéša, přelom 18. a 19. století

Tibet, olej na plátně s hedvábně vyšívaným lemováním | 109 × 57 cm

STARTING PRICE: 12 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART