ONLINE AUCTION
Sunday 27th March 2022
at 6 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
22nd - 27th March 2022
10 am - 6 pm
akvarel a tuš na papíře | 43 x 30 cm
STARTING PRICE: 24 000 Kč
bronz | v. 68,3 cm
STARTING PRICE: 90 000 Kč
olej na sololitu | 28 x 42 cm
STARTING PRICE: 46 000 Kč
SOLD FOR: 38 000 CZK
012
018
079