ONLINE AUCTION
Sunday 26th June 2022
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
21st - 26th June 2022
10 am - 6 pm
olej na desce | 183 x 122 cm
STARTING PRICE: 75 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš a tužka na papíře | 97 x 69 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 99 x 69,5 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
019
129
145