ONLINE AUCTION
Sunday 26th June 2022
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
21st - 26th June 2022
10 am - 6 pm
olej na plátně | 40 x 80 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 50 x 69,5 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
litografie, poškozeno | 65 x 52,7 cm | 14/29
STARTING PRICE: 2 000 Kč
056
130
175