ONLINE AUCTION
Sunday 26th June 2022
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
21st - 26th June 2022
10 am - 6 pm
olej na papíře a desce | 42 x 30 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 37 000 CZK
olejové křídy na papíře | 42 x 63 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
suchá jehla, lept | 65 x 49,8 cm | A. T.
STARTING PRICE: 3 000 Kč
serigrafie, mírně poškozeno | 48,8 x 69 cm | 179/186
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 200 CZK
serigrafie | 27,8 x 38 cm | autorský tisk
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 500 CZK
lept | 30 x 22,5 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
059
138
155
157
159
164