ONLINE AUCTION
Sunday 26th June 2022
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
21st - 26th June 2022
10 am - 6 pm
olej na plátně | 70 x 70 cm
STARTING PRICE: 69 000 Kč
SOLD FOR: 69 000 CZK
kombinovaná technika na papíře a plátně, poškozeno | 135 x 135 cm
STARTING PRICE: 29 000 Kč
SOLD FOR: 31 000 CZK
litografie | 16,5 x 22 cm | A. T.
STARTING PRICE: 5 000 Kč
040
087
186