ONLINE AUCTION
Sunday 17th March 2024
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
12. - 17. 3. 2024
10 am - 6 pm
olej na plátně | 130 x 130 cm
STARTING PRICE: 120 000 Kč
tuš a líh na papíře a plátně | 65 x 65 cm
STARTING PRICE: 17 000 Kč
SOLD FOR: 30 000 CZK
litografie | 50 x 35 cm | A. T.
STARTING PRICE: 2 800 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
046
087
203