ONLINE AUCTION
Sunday 17th March 2024
at 7 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
12. - 17. 3. 2024
10 am - 6 pm
akvarel, kvaš, tuš a tužka na papíře | 68 x 49 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš a tužka na papíře | 55,3 x 38,5 cm
STARTING PRICE: 11 000 Kč
litografie, mírně poškozeno | 44,3 x 33,2 cm | A. P.
STARTING PRICE: 1 100 Kč
152
159
185