Foto: 008, J. Koblasa, 221 000 CZK
Foto: 023, J. Koblasa, 63 700 CZK
Foto: 004, E. Nemes, 97 500 CZK
Foto: 037, J. Černický, 87 100 CZK
Foto: 029, K. Kintera, 10 400 CZK
PAINTINGS AND STUDIES
EXHIBITION OPEN
until 4th January 2026
daily 11am - 6pm, except Mondays
YOU ARE ALL COURTESY INVITED !!
Foto: 040, K. Kintera, 84 500 CZK
Foto: 005, J. Jira, 84 500 CZK
Foto: 013, D. Toth, 78 000 CZK
Foto: 006, A. Vesely, 29 000 CZK
If you would like to buy any unsold lots from GLASS AND CERAMICS auction, do not hesitate and contact us +420603770945.
Foto: 011, B. Sipek, 19 500 CZK
Foto: 013, B. Sipek, 23 400 CZK
Foto: 027, Roubicek - Rozinek, 15 600 CZK
Foto: 017, B. Sipek, 24 700 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 10h September 2023
at 7 p.m. sharp
Vorsilska 3, Prague 1
4 - 8 September 2023
10 am - 6 pm
akvarel, tuš a běloba na papíře | 22,7 x 16 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 14 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 22,7 x 15,2 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 17 000 CZK
litografie | 20 x 39 cm | 26/180
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 300 CZK
litografie, kolorováno | 10,3 x 14,9 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 700 CZK
akvarel a tuš na papíře | 26,7 x 29 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 22 x 15 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 9,2 x 30,3 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 11 000 CZK
tuš na papíře, poškozeno | 23 x 17 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 3 300 CZK
serigrafie | 10,5 x 15 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
serigrafie | 15 x 10,5 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 290 CZK
barevný linoryt, mírně poškozeno | 50 x 50 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
offset | 52 x 45 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
litografie | 20 x 39 cm | autor. tisk
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 2 000 CZK
litografie, kolorováno, mírně poškozeno | 55 x 55 cm | 44/50
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 4 600 CZK
serigrafie | 15 x 10,5 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 100 CZK
001
004
007
010
013
019
023
109
126
128
136
138
140
150
152