olej na kartonu | 35 x 50 cm | sign. Ambrosová, vzadu opatřeno štítkem ČFVU | rámováno
STARTING PRICE: 500 CZK
SOLD FOR: 1 600 CZK
Foto: 008, J. Koblasa, 221 000 CZK
Foto: 023, J. Koblasa, 63 700 CZK
Foto: 004, E. Nemes, 97 500 CZK
Foto: 037, J. Černický, 87 100 CZK
Foto: 029, K. Kintera, 10 400 CZK
PAINTINGS AND STUDIES
EXHIBITION OPEN
until 4th January 2026
daily 11am - 6pm, except Mondays
YOU ARE ALL COURTESY INVITED !!
Foto: 040, K. Kintera, 84 500 CZK
Foto: 005, J. Jira, 84 500 CZK
Foto: 013, D. Toth, 78 000 CZK
Foto: 006, A. Vesely, 29 000 CZK
If you would like to buy any unsold lots from GLASS AND CERAMICS auction, do not hesitate and contact us +420603770945.
Foto: 011, B. Sipek, 19 500 CZK
Foto: 013, B. Sipek, 23 400 CZK
Foto: 027, Roubicek - Rozinek, 15 600 CZK
Foto: 017, B. Sipek, 24 700 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 10h September 2023
at 7 p.m. sharp
Vorsilska 3, Prague 1
4 - 8 September 2023
10 am - 6 pm
akvarel, tuš a běloba na papíře | 22,7 x 16 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 14 000 CZK
olej na kartonu | 35 x 50 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 1 600 CZK
olej na plátně, mírně poškozeno | 80 x 72 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 4 700 CZK
akvarel a tuš na papíře | 22,7 x 15,2 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 17 000 CZK
litografie | 11 x 8,5 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 650 CZK
olej na plátně | 74 x 61 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 84 000 CZK
litografie | 20 x 39 cm | 26/180
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 300 CZK
kombinovaná technika na papíře | 56,5 x 56,5 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 4 100 CZK
olej na sololitu | 36 x 28 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
litografie, kolorováno | 10,3 x 14,9 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 700 CZK
olej na plátně | 85 x 72 cm
STARTING PRICE: 4 000 Kč
SOLD FOR: 17 000 CZK
kombinovaná technika na papíře | 55 x 55 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 5 500 CZK
akvarel a tuš na papíře | 26,7 x 29 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
olej na lepence | 57 x 97 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
olej na plátně | 50 x 70 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 25 000 CZK
tuš na papíře | 30 x 42 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 3 200 CZK
olej na sololitu | 40 x 80 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
olej na plátně | 70 x 55 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 1 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 22 x 15 cm
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
olej na plátně | 68 x 99 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 18,7 x 18 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 4 300 CZK
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016
017
018
019
020
021