olej na sololitu | 50 x 34 cm | sign. A. Moravec | rámováno
STARTING PRICE: 500 CZK
Foto: 008, J. Koblasa, 221 000 CZK
Foto: 023, J. Koblasa, 63 700 CZK
Foto: 004, E. Nemes, 97 500 CZK
Foto: 037, J. Černický, 87 100 CZK
Foto: 029, K. Kintera, 10 400 CZK
PAINTINGS AND STUDIES
EXHIBITION OPEN
until 4th January 2026
daily 11am - 6pm, except Mondays
YOU ARE ALL COURTESY INVITED !!
Foto: 040, K. Kintera, 84 500 CZK
Foto: 005, J. Jira, 84 500 CZK
Foto: 013, D. Toth, 78 000 CZK
Foto: 006, A. Vesely, 29 000 CZK
If you would like to buy any unsold lots from GLASS AND CERAMICS auction, do not hesitate and contact us +420603770945.
Foto: 011, B. Sipek, 19 500 CZK
Foto: 013, B. Sipek, 23 400 CZK
Foto: 027, Roubicek - Rozinek, 15 600 CZK
Foto: 017, B. Sipek, 24 700 CZK
ONLINE AUCTION
Sunday 10h September 2023
at 7 p.m. sharp
Vorsilska 3, Prague 1
4 - 8 September 2023
10 am - 6 pm
olej na sololitu | 17 x 38 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
olej na malířské lepence | 41 x 31 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na sololitu | 24,5 x 50 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
SOLD FOR: 400 CZK
olej na malířské lepence | 30 x 40 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na lepence | 28 x 38 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na sololitu | 25 x 39 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na plátně | 30 x 33,5 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
olej na sololitu | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na sololitu | 35 x 43 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
olej na plátně | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 950 CZK
olej na sololitu | 25 x 50 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na kartonu | 21 x 41 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
olej na sololitu | 36 x 42 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na lepence | 26 x 39 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
olej na desce | 48 x 34 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
olej na kartonu | 40 x 80 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
olej na plátně | 25 x 30 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
olej na kartonu | 16,5 x 23 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
olej na sololitu | 50 x 34 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na sololitu | 40 x 30 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 100 CZK
olej na kartonu | 18 x 25 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
olej na sololitu | 41 x 80 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
kombinovaná technika na sololitu | 38,5 x 49,5 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
SOLD FOR: 100 CZK
olej na sololitu | 25 x 40 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej kartonu | 60 x 50 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
olej na sololitu | 27 x 86 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na plátně | 50 x 65 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na sololitu | 50 x 35 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na lepence | 44,5 x 58,5 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 1 600 CZK
olej na sololitu | 25 x 40 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
olej na sololitu | 48,5 x 43 cm
STARTING PRICE: 100 Kč
olej na sololitu | 27 x 86 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
olej na kartonu | 30 x 60 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
olej na kartonu | 49 x 64 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
olej na kartonu | 15 x 35 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 500 CZK
olej na sololitu | 68,5 x 49,5 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na lepence | 35 x 50 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na kartonu | 39 x 52 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
SOLD FOR: 200 CZK
olej na sololitu | 21 x 23 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na sololitu | 40 x 76 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
olej na kartonu | 11 x 42 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
olej na kartonu | 52 x 73 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
olej na sololitu | 34,5 x 25 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
olej na sololitu | 50 x 70 cm
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 900 CZK
olej na sololitu | 28 x 86 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 550 CZK
024
025
026
027
028
029
030
031
032
033
034
035
036
037
038
039
040
041
042
043
044
045
046
047
048
049
050
051
052
053
054
055
056
057
058
059
060
061
062
063
064
065
066
067
068