Velká figura
097

Viktor Vegricht (1934)

Velká figura, 70. léta

autorská práce, ručně tvarovaná a dekorovaná keramika, odborně restaurováno | v. 35,5 cm | sign. Viktor Vegricht, unikát, ateliér autora

STARTING PRICE: 4 500 CZK

GLASS AND CERAMICS